Klinika kosmetologii Warszawa » Uzyskaj płaski brzuch dzięki Endermologii LPG Alliance
płaski brzuch Beauty Address

Uzyskaj płaski brzuch dzięki Endermologii LPG Alliance

Płaski brzuch bywa nieuchwytnym marzeniem wielu kobiet i mężczyzn, którzy często pomimo diety i ćwiczeń nie mogą zredukować tkanki tłuszczowej z obwodu talii. Z pomocą przychodzi skuteczny sposób na płaski brzuch – Endermologia LPG Alliance – zabieg kompleksowo wyszczuplający, ujędrniający i redukujący niedoskonałości!

Endermologia LPG Alliance jest alternatywą dla liposukcji, ponieważ pozwala uzyskać doskonałe efekty bez chirurgicznej ingerencji w tkankę tłuszczową. Co więcej, poza redukcją obwodu brzucha zabieg daje efekty w postaci poprawy kondycji skóry. Przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz uzyskać efekt płaskiego brzucha! 

płaski brzuch Beauty Address
Zabiegi na płaski brzuch – jak redukuje się tkankę tłuszczową w klinikach?

Najlepszy sposób na płaski brzuch to zrównoważona dieta i wzmożona aktywność fizyczna. Dieta ogranicza rozrost tkanki tłuszczowej, natomiast ćwiczenia na płaski brzuch wspomagają usuwanie już zgromadzonego tłuszczu, wzmacniają mięśnie i ujędrniają skórę. Niestety często pomimo wielomiesięcznych wysiłków efekty odchudzania nie są zadowalające.

Często w wyniku spowolnionego metabolizmu w pewnym wieku tkanka tłuszczowa jest gromadzona nieregularnie, w nadmiernej ilości. Szczególnie trudno jest zredukować obwód talii, gdzie gromadzi się tzw. ”oponka”. Zbyt duży brzuch często jest problemem również kobiet po ciąży, którym szczególnie ciężko jest zredukować tkankę tłuszczową. Co więcej, na brzuchu po ciąży często pojawiają się rozstępy, a skóra jest wiotka.

Chęć osiągnięcia idealnie płaskiej figury sprawia, że obecnie mamy do wyboru wiele metod wspomagających odchudzanie. Nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha możemy usunąć, poddając się liposukcji lub operacji plastycznej brzucha, jednak doskonałe rezultaty dają również nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające brzuch. Zaletą w tym przypadku jest przede wszystkim brak okresu rekonwalescencji i bólu, wysokie bezpieczeństwo i co ważne, porównywalna skuteczność.

Endermologia LPG Alliance na płaski brzuch – jak działa ten zabieg?

Endermologia LPG Alliance określana jest jako zabieg o wysokiej skuteczności. Już zaledwie trzy sesje na wybranym obszarze pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów będących pierwszym krokiem do redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzenia, zwiększenia gęstości i sprężystości skóry, a także redukcji cellulitu. Endermologia LPG Alliance na brzuch redukuje tkankę tłuszczową dzięki zainicjowaniu wielopoziomowych reakcji organizmu:

  • głowica urządzenia stymuluje tkankę tłuszczową oraz komórki skóry poprzez działanie zmiennego ciśnienia;
  • intensywna, wielokierunkowa stymulacja uruchamia naturalne procesy metaboliczne;
  • komórki tłuszczowe ulegają rozbiciu na mniejsze frakcje, kolejno pod wpływem masażu próżniowego i zainicjowanych ruchów zostają zniszczone;
    mechaniczny drenaż usprawnia krążenie limfy, dzięki czemu martwe komórki tłuszczowe ulegają wchłonięciu przez organizm i są spożytkowane na energię;
  • endermologia poprzez pobudzenie fibroblastów (komórek skóry) rozpoczyna jej naturalną przebudowę. Tworzą się nowe włókna kolagenowe, kwas hialuronowy oraz elastyna.

Endermologia LPG Alliance dzięki wielopoziomowej, naturalnej ingerencji w strukturę tkanki tłuszczowej przyczynia się do znacznego zmniejszenia obwodu brzucha. Punktowe zastosowanie na wybranej partii ciała pozwala na dowolne modelowanie sylwetki. Za pomocą zabiegu możemy uzyskać płaski brzuch, a także pozbyć się “boczków”, czy fałdy tłuszczu na tylnej części talii. Co ważne, ten zabieg na płaski brzuch określany jest nie tylko jako bezbolesny, ale wręcz przyjemny i relaksacyjny.

Efekty po Endermologii LPG Alliance pojawiają się stopniowo już po pierwszym zabiegu, kiedy to rozpoczynają się naturalne, ale intensywne procesy metaboliczne. Już po kilku miesiącach można zauważyć wyraźnie jędrny i płaski brzuch.

Jeśli interesuje Cię skuteczny sposób na szczupły brzuch – umów się na konsultację w naszej Klinice. Pomożemy w wyborze najskuteczniejszej metody redukcji tkanki tłuszczowej! Rozpocznij Endermologię LPG Alliance, a zyskasz płaski brzuch i wcięcie w talii do wakacji!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button