Klinika kosmetologii Warszawa » Wszechstronny zabieg o wielu zastosowaniach. Jak działa Dermapen i dlaczego warto go zastosować?
dermapen na rozstępy Beauty Address

Wszechstronny zabieg o wielu zastosowaniach. Jak działa Dermapen i dlaczego warto go zastosować?

Wśród zabiegów dostępnych w ofercie wielu klinik specjalizujących się w medycynie estetycznej i kosmetologii znajduje się mikronakłuwanie skóry za pomocą urządzenia o nazwie Dermapen. Jak się okazuje, jest to zabieg polecany w wielu różnych kategoriach pod kątem leczenia wielu różnych dolegliwości i defektów. Na czym polega zabieg Dermapen i czemu zawdzięcza swoją wysoką skuteczność?

dermapen na rozstępy Beauty AddressDermapen – na czym polega zabieg?

Nazwa Dermapen brzmi dość tajemniczo, jednak za tym słowem kryje się urządzenie zbudowane z mikroigiełek, służących do nakłuwania naskórka. Samo nakłuwanie ma już charakter leczniczy i stymuluje skórę do tego, aby szybciej się regenerowała, przyspiesza też znacznie metabolizm komórkowy. Dodatkowo, podczas zabiegu Dermapenem w głąb skóry wstrzykiwane są składniki odżywcze o aktywnym działaniu, które dodatkowo wzmacniają i stymulują skórę. Składniki aktywne stosowane podczas zabiegu dobierane są odpowiednio do kłopotów ze skórą, w taki sposób, aby rozwiązywały występujące problemy i dolegliwości.

Zabieg Dermapenem na różne obszary ciała

Ogromnym atutem zabiegu jest jego ogromna wszechstronność. Można go bowiem zastosować na różne obszary:

  • twarz,
  • ciało,
  • skórę głowy.

Dzięki czemu doskonale sprawdza się w wielu różnych dolegliwościach od starzenia się skóry aż po nadmierne wypadanie włosów.

Wszechstronne zastosowanie Dermapenu – kiedy i na co?

Dermapen to zdecydowanie wszechstronny zabieg, stosowany nie tylko na różne obszary ciała, ale także w przypadku wielu różnych dolegliwości. Wśród najczęstszych zastosowań znajduje się:

  • Dermapen na rozstępy – nagłe wahania wagi, ciąża, utrata jędrności skóry, wszystkie te czynniki mogą doprowadzić do powstania nieestetycznych bruzd na skórze. Dermapen na rozstępy jest niezwykle skuteczny, gdyż wzbogaca skórę o kolagen, który znacznie poprawia jej jędrność i elastyczność. Dodatkowo mikronakłucia poprawiają krążenie skóry i wzmagają jej regenerację.
  • Dermapen na trądzik – zmiany trądzikowe należy zwalczać miejscowo, ale równie ważna jest walka od środka i działanie w głębi skóry. Mikronakłucia pozwalają wprowadzić do tkanki skórnej niezbędne składniki aktywne, które pozwalają na wzmocnienie i oczyszczenie cery.
  • Dermapen na twarz, zmarszczki i odmładzanie skóry – stosowanie dermapenu na twarz ma swoje zastosowanie w walce z oznakami starzenia się skóry. Mikronakłucia przywracają skórze twarzy napięcie i elastyczność, pozwalają wypełnić i zredukować powstałe już zmarszczki, a także skutecznie zapobiegają powstawaniu nowych.
  • Dermapen na nadmierne wypadanie włosów – nie tylko rozstępy, cellulit czy zmarszczki można zwalczać za pomocą mikronakłuć. Jest to również bardzo skuteczna metoda na obszar skóry głowy i problem wypadania włosów. Odpowiednie odżywienie skóry głowy pozwala na wzmocnienie cebulek i mieszków włosowych, a także stymuluje porost nowych włosów.

Dermapen efekty

W kwestii zabiegów wykonanych Dermapenem efekty są ściśle uzależnione od obszaru zabiegowego i leczonych problemów. Jest to jednak zabieg, który należy wykonać w serii, aby efekty były zauważalne i trwałe.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button