wyszczuplanie sylwetki Beauty Address

Wyszczuplanie sylwetki – jak zrobić to dobrze, skutecznie i szybko, czyli lista niezbędnych zabiegów

Hasło wyszczuplanie sylwetki nie kojarzy się zwykle zbyt pozytywnie, bo na myśl przychodzi dieta, ciężkie ćwiczenia, wyrzeczenia i wyrzuty sumienia. Oczywiście, odrobiny tego wszystkiego w owym procesie nie może zabraknąć, jednak można z powodzeniem dokonać redukcji cellulitu i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w znacznie prostszy i przyjemniejszy sposób – wystarczy znać listę zabiegów modelujących sylwetkę, aby cieszyć się figurą niczym z żurnala.

wyszczuplanie sylwetki Beauty AddressZanim o zabiegach…

Oczywiście zabiegi modelujące sylwetkę to kusząca propozycja i alternatywa dla morderczych treningów i drakońskiej diety, jednak już na samym wstępie warto podkreślić, że zmiana trybu życia i nawyków żywieniowych są ważne także w przypadku zabiegów, gdyż wzmacniają efekt i pozwalają na utrzymanie go przez dłuższy czas. To, co ważne jest przy kształtowaniu sylwetki, to z pewnością:

  • odpowiedni poziom nawodnienia organizmu,
  • unikanie przetworzonej żywności,
  • unikanie potraw z dużą ilością cukru i soli,
  • spożywanie dużej ilości warzyw i owoców,
  • aktywny tryb życia (regularne uprawianie sportu),
  • odpowiednia pielęgnacja skóry.

Endermologia na wyszczuplanie sylwetki

Jednym z zabiegów, który ma nieocenione działanie w wyszczuplaniu sylwetki, jest Endermologia LPG. Jest to zabieg, który łączy w sobie działanie masażu z oddziaływaniem różnicy ciśnień na głębsze warstwy skóry. Specjalna rolka, która jest stosowana podczas zabiegu, zasysa skórę, dzięki czemu komórki tłuszczowe mogą zostać rozbite i usunięte. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Wydalenie rozbitych komórek tłuszczowych odbywa się podczas naturalnych procesów. Zabieg dodatkowo wzmacnia bowiem metabolizm komórkowy, dzięki czemu organizm szybciej pozbywa się toksyn oraz zalegającego tłuszczu. Zabieg Endermologii LPG ma również zbawienny wpływ na redukcję cellulitu.

Fala akustyczna

Działanie ultradźwiękami to również niezwykle skuteczny zabieg na nadmiar tkanki tłuszczowej. Storz Medical to fala akustyczna, która niezwykle skutecznie rozbija komórki tłuszczowe i pozwala na wyszczuplanie sylwetki bez konieczności przerywania ciągłości naskórka. Fala akustyczna dodatkowo stymuluje organizm do wytwarzania kolagenu, który z kolei wspomaga jędrność i elastyczność skóry. Fala akustyczna to zatem doskonały zabieg wspierający proces modelowania sylwetki.

Wyszczuplanie sylwetki a cellulit i rozstępy

Przy walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jej bezpieczne i skuteczne usunięcie z organizmu to oczywiście sprawa priorytetowa, jednak nie jedyna. Równie istotne w tym procesie jest to, co się dzieje ze skórą. Podczas wahań wagi, jest ona narażona na nadmierne rozciąganie i kurczenie, efektem czego mogą być niekorzystnie wyglądające rozstępy. Aby ich uniknąć, warto również zadbać odpowiednio o skórę. Ważne jest wykonywanie ćwiczeń i masaży, a także odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry. Wśród zabiegów modelujących sylwetkę nie może zabraknąć również zabiegów na skórę. Zbawienny wpływ będzie miała seria karboksyterapii, czyli działanie dwutlenkiem węgla, skutecznie redukującym zmarszczki, cellulit oraz rozstępy.

Call Now Button