Klinika kosmetologii Warszawa » Zadbaj o swoje ciało w mroźne dni – idealne zabiegi na zimę
zabiegi na zimę Beauty Address

Zadbaj o swoje ciało w mroźne dni – idealne zabiegi na zimę

Zima to idealny czas na wykonanie wielu zabiegów medycyny estetycznej. Dobrze jest wówczas zdecydować się na zabiegi, które wymagają przeprowadzenia kilku serii i wiążą się z koniecznością unikania ekspozycji naszego ciała na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Pozwala to bowiem na odpowiednie zadbanie o miejsce pozabiegowe i uniknięcie ryzyka wszelkich powikłań oraz szybką regenerację skóry po zabiegu. W okresie zimowym dobrze jest zdecydować się na zabiegi różnymi urządzeniami jak, chociażby laser. Sprawdź, na  jakie zabiegi w Beauty Address najlepiej zdecydować się zimą i zadbaj kompleksowo o swoją skórę!

zabiegi na zimę Beauty AddressZamykanie naczynek laserem

Przykładem zabiegu, który warto wykonać zimą metodą laserową, jest zamykanie naczynek. Naczynka są niezwykle powszechnym problemem, który potrafi negatywnie wpłynąć na samoocenę. Zazwyczaj obserwuje się je na twarzy, przez co trudno ukryć te nieestetyczne niedoskonałości. Charakterystyczne “pajączki” pojawiają się przede wszystkim u osób ze słabą, cienką i bladą cerą, która sprzyja ich uwidacznianiu się. Naczynka dokuczliwe są najbardziej w okresie jesiennym i zimowym ze względu na bardzo niskie temperatury i wystawianie naszej skóry na mroźne powietrze. Dobrze właśnie w tym okresie zdecydować się na ich redukcję. Zabiegiem, który skutecznie i na długi czas pozbędzie się popękanych naczynek, jest zamykanie ich metodą laserową. Zamykanie naczynek wykonywane jest laserem Alma Harmony XL PRO Dye-VL, który stymuluje do pracy tkankę skórną oraz zmniejsza naczynia krwionośne.

Usuwanie przebarwień

Nierównomierny rozkład melaniny, zaburzenia pracy komórek odpowiedzialnych za produkcję barwnika, szkodliwe działanie promieni słonecznych czy zmiany hormonalne i inne czynniki wewnętrzne przyczyniać mogą się do powstawania przebarwień. Usuwanie przebarwień możemy wykonać, chociażby laserem Alma Harmony Dye VL. Dzięki temu laserowi możemy nie tylko pozbyć się przebarwień, ale także wyrównać koloryt skóry, zniwelować pierwsze zmarszczki oraz inne niedoskonałości naszej cery. Zabieg warto wykonać zimą, ponieważ zaleca się po nim unikanie słońca i wysokich temperatur.

Epilacja laserowa zimą

Zima to idealny czas na wykonanie zabiegu epilacji laserowej. To jedyna skuteczna metoda, która pozwala na trwałe pozbycie się owłosienia. Usuwanie włosków laserem polega na wykorzystaniu energii wiązek światła do destrukcji mieszków włosowych odpowiedzialnych za ich wzrost. Melanina – czyli barwnik zawarty we włoskach absorbuje światło lasera i uszkadza struktury włosa odpowiedzialne za jego wzrost. Laserowa epilacja urządzeniem Vectus Cynosure Palomar, wykonywana przez naszych specjalistów pozwala nie tylko pozbyć się nadmiernego owłosienia, ale jest także wykorzystywana do walki z wrastającymi włoskami czy leczenia zapalenia mieszków włosowych. Przeciwwskazaniem do takiego zabiegu jest opalenizna. Po zabiegu należy także dbać o miejsce zabiegowe i zapobiec jego wystawieniu na promieniowanie słoneczne. Warto więc na depilację laserową zdecydować się właśnie zimą, dzięki czemu z łatwością unikniemy ryzyka niechcianych powikłań.

Zabiegi na zimę modelujące sylwetkę – endermologia

Jeśli chcesz zadbać nie tylko o swoją twarz, ale również sylwetkę, możesz wybrać się na zabieg endermologii, z której pomocą wymodelujesz swoją sylwetkę do idealnych kształtów. Zabieg endermologii LPG Alliance służy nie tylko do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale pozwala także pozbyć się niechcianego cellulitu, który jest jedną z najczęściej występujących przypadłości wśród kobiet. Serię zabiegów można wykonać zimą, tak aby na wiosnę i lato cieszyć się idealną sylwetką.

Sprawdź zabiegi na zimę, które najlepiej wykonać właśnie teraz. Ciesz się idealnym ciałem i skórą przez cały rok!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button