Klinika kosmetologii Warszawa » Zmęczona i pozbawiona blasku skóra? Postaw na odświeżenie skóry z infuzją tlenową!
odświeżenie skóry Beauty Address

Zmęczona i pozbawiona blasku skóra?  Postaw na odświeżenie skóry z infuzją tlenową!

Stan naszej skóry uzależniony jest od aktywności wielu czynników zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Negatywny wpływ na jej stan mają zarówno zaburzenia hormonalne, stany chorobowe, jak i promieniowanie słoneczne czy  zanieczyszczenia powietrza. Codzienna i regularna pielęgnacja naszej twarzy może jednak nie wystarczyć, aby utrzymać ją w idealnym stanie. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, które pozwalają przywrócić skórze jej naturalny blask i odmłodzić naszą twarz nawet o kilka lat! Przykładem takiego zabiegu jest, chociażby infuzja tlenowa. Dowiedz się jaki wpływ ma ona na skórę i jak z jej pomocą kompleksowo odświeżysz i zregenerujesz swoją skórę!

odświeżenie skóry Beauty AddressInfuzja tlenowa – magiczna moc tlenu

Infuzja tlenowa to zabieg, który polega na aplikacji hiperbarycznego tlenu oraz   specjalnego serum, które dobierane jest indywidualnie do potrzeb skóry pacjenta. Dostarczanie tlenu oraz serum skórze odbywa się pod ciśnieniem, co pozwala na przeniknięcie tych substancji do skóry właściwej. Składniki aktywne pobudzają procesy regeneracyjne i pozwalają na kompleksowe odżywienie skóry. Efektem zastosowania infuzji tlenowej jest nie tylko jej regeneracja, ale także nawilżenie, które daje ogólny efekt poprawy kondycji skóry.

Jakie są zastosowania infuzji tlenowej?

Infuzja tlenowa to kompleksowy zabieg, którego wszechstronność pozwala na liczne zastosowania. Przede wszystkim infuzja tlenowa służy do odświeżenia i odmładzania skóry, która jest zmęczona i pozbawiona blasku. Zastosować można ją także do walki z problemami trądzikowymi, z którymi mierzą się zarówno osoby w okresie dojrzewania, jak i dorośli pacjenci. Popularne jest też wykorzystanie infuzji do redukcji zaczerwienień i przebarwień. Zabieg pozwala pozbyć się pierwszych objawów procesów starzenia się  i jest doskonałym remedium na złe samopoczucie związane z wyglądem naszej twarzy. Infuzja tlenowa stosowana może być na twarz, szyję i dekolt, a nawet dłonie.

Infuzja tlenowa na odświeżenie skóry

Kiedy nasza skóra jest zmęczona i pozbawiona blasku, może stać się ona źródłem wielu kompleksów. Infuzja tlenowa jest rozwiązaniem na tego typu problemy. Stosując ją, możemy dostarczyć do naszej skóry wszystkie niezbędne składniki aktywne, które wraz z tlenem pobudzają procesy regeneracyjne. Tak wykonana infuzja tlenowa pozwala na uzyskanie promiennego i młodego wyglądu skóry twarzy. Infuzja tlenowa przynosi rezultaty już po pierwszym zabiegu. Jak wskazują specjaliści, infuzja tlenowa jest bardzo przyjemnym, bezbolesnym zabiegiem, w którego trakcie można się doskonale zregenerować. Jeden zabieg trwa około 30-40 minut. Polega on na aplikacji serum, potraktowaniu skóry tlenem oraz wykonaniu specjalnego masażu tlenowego. Infuzja tlenowa nie wymaga rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może powrócić do zwykłego, codziennego funkcjonowania. Jest to szybki sposób na uzyskanie pięknej promiennej cery, szczególnie gdy zwykłe kosmetyki okazują się niewystarczające.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

Infuzja tlenowa jest niezwykle bezpiecznym zabiegiem, który pozwala w bezinwazyjny sposób przywrócić piękny wygląd naszej cerze. Jednak zabieg ten nie może być wykonywany u każdego. Przede wszystkim przeciwwskazaniami do zabiegu są, chociażby przeziębienie czy chore zatoki, a także różnego rodzaju infekcje bakteryjne oraz wirusowe. Wykonanie infuzji uniemożliwiają również nowotwory i opryszczka. Wszelkie przeciwwskazania zostają ustalone w trakcie wizyty konsultacyjnej. Wówczas specjaliści dobierają także parametry zabiegowe ze względu na wymagania naszej skóry. Takie precyzyjne i kompleksowe podejście do zabiegu gwarantuje jego najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej na temat zabiegów na odświeżenie skóry w naszej Klinice i ciesz się idealnie gładką i odmłodzoną skórą!

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button