Wybierz kategorię zabiegu

Małe usta

Małe usta są kompleksem wielu osób, szczególnie kobiet, wśród których zdecydowanym ideałem są pełne usta, które doskonale prezentują się w czerwonej pomadce. Niewielkie wargi same w sobie wykluczają niektóre z produktów do makijażu, które mogą optycznie je zmniejszyć i sprawić, że będą wyglądały niekorzystnie.

Wobec tego powstało wiele instruktaży, jak malować małe usta, żeby sprawiały wrażenie pełniejszych i większych. Jest to jednak mało skuteczne i tylko doraźne rozwiązanie problemu. Na problem małych ust istnieją jednak skuteczne i trwałe metody, które pozwalają skutecznie je uwydatnić i sprawić, że staną się one prawdziwym atutem.

Wśród zabiegów na usta największą popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju wypełniacze, które za pomocą iniekcji aplikowane są w głąb ust, a ich działanie drażniące pobudza organizm do działania, efektem czego są duże i pełne usta.

Rezultaty takiego zabiegu, w zależności od wypełniacza, utrzymują się nawet kilka miesięcy. Aby utrzymać efekt, należy je wówczas powtórzyć, kiedy zaaplikowane substancje przestaną działać. To doskonała metoda na modelowanie i powiększanie ust, a także na kurację suchych i spierzchniętych warg. Dzięki zabiegom możesz mieć piękne i ponętne wargi i pozbyć się kompleksów.

Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)