Wybierz kategorię zabiegu

Laserowe usuwanie tatuażu

Tatuaż to znana forma zdobienia ciała. Polega ona na wprowadzeniu barwnika do skóry właściwej. Tatuowanie stało się dość popularne, a wraz z nim coraz popularniejsze stało się laserowe usuwanie tatuażu. Często decyzja o wyborze wzoru podejmowana jest zbyt pochopnie i bez namysłu. Pamiętajmy, że wygląd tatuażu po latach ulega zmianie. Jest to związane z wchłanianiem barwnika, a także z procesem rozciągania i starzenia się skóry. Na zmianę kształtu tatuażu ma wpływ zmiana masy i obwodu ciała. Dlatego najlepiej na zdobienie wybrać miejsce, które jest najmniej podatne na tego typu zmiany.

Ozdoba na skórze, która kiedyś bardzo nam się podobała, może stać się naszym utrapieniem. Tatuaż może się także po prostu znudzić. Istnieją jednak metody, dzięki którym można się pozbyć niechcianego wzoru. Należy do nich szlifowanie skóry i zabiegi chirurgiczne. Za najskuteczniejszą metodę uważane jest jednak laserowe usuwanie tatuażu.

Laser Alma Harmony XL Pro Q-Switch to nowoczesne urządzenie pozwalające na usunięcie zarówno czarnego jak i kolorowego tatuażu oraz makijażu permanentnego w bezpieczny sposób. W zależności od rodzaju, wielkości i sposobu wykonania zdobienia ustala się indywidualnie ilość sesji potrzebnych do likwidacji tatuażu lub makijażu. Głębokość na jakiej wykonany jest tatuaż oraz rodzaj barwników wykorzystanych do jego stworzenia mają istotny wpływ na szybkość likwidacji tatuażu. Podczas zabiegu laserowego usuwania tatuażu głowicą Q Switch dochodzi do rozbicia pigmentu na drobne części, które są następnie wchłaniane i wydalane przez organizm.

Nowoczesna technologia laserowa pozwala na pozbycie się rysunku, nawet jeśli składa się on z zielonych i błękitnych pigmentów. Możliwe jest usunięcie tatuażu o różnej wielkości i barwie. Dzięki laserowi Q-Switch można także cofnąć skutki niefachowo wykonananego makijażu permanentnego .

Call Now Button
Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższej możliwej chwili.

Wpisz swój numer telefonu lub adres email, a skontaktujemy się Tobą.

Adres email lub telefon (wymagane)