Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa
Radiofrekwencja mikroigłowa to nowoczesny zabieg, który króluje na listach popularności profesjonalnych gabinetów kosmetologicznych. Dzięki niemu w zjawiskowy sposób da się ujędrnić, a także wymodelować skórę – efekt liftingu gwarantowany! Sekret i wysoka skuteczność zabiegów tkwi w nowoczesnych rozwiązaniach, które wzajemnie się uzupełniają. Mowa tu o mikronakłuwaniu, radiofrekwencji (RF), a także biostymulacji LED.
Opinie na temat zabiegu są nadzwyczaj pozytywne, co potwierdza, że realnie wpływa na kondycję skóry i ją poprawia. Sekret tego zabiegu tkwi w mikronakłuwaniu oraz falach elektromagnetycznych (radiofrekwencji). W sposób kontrolowany podgrzewają one skórę właściwą, zmuszając tym samym organizm do uruchomienia procesów regeneracyjnych oraz przebudowy struktury kolagenu. Procesy te intensyfikuje biostymulacja LED.
Efekty po zabiegach są imponujące. Powinny się nimi zainteresować osoby, które chcą zapomnieć o:
- zmarszczkach,
- opadającej powiece,
- workach pod oczami,
- wiotkiej skórze na ciele,
- cerze pozbawionej jędrności,
- bliznach oraz rozstępach,
- rozszerzonych porach oraz łojotoku.
Zabiegi mikronakłuwania potwierdzają, że kosmetologia w Warszawie stoi na najwyższym poziomie. Oprócz nich przeprowadzana jest również przez nas karboksyterapia w Warszawie, a także zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu czy też Masaż SPM, odpowiedzialne między innymi za modelowanie sylwetki.
Kluczowe aspekty zabiegu

Okiem eksperta
Czas rekonwalescencji
Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona przez około 3-4 godziny. Następnego dnia z kolei mogą pojawić się niewielkie obrzęki oraz strupki.
Powtarzalność
Aby zauważyć pełne efekty, należy wykonać całą serię zabiegów. Należy je powtarzać, w 4-tygodniowych odstępach.
Obszary zabiegowe


Najczęściej zadawane pytania
Zabieg wykonuje wyspecjalizowany kosmetolog.
Po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona przez około 3 – 4 godziny, a następnego dnia mogą pojawić się również niewielkie obrzęki i strupki.
Zabieg można wykonywać przez cały rok.
Przeciwskazania
- ostre i przewlekłe stany zapalne
- neuralgia i radikulopatia
- zaburzenia psychiczne
- choroby krwi i układu krążenia
- leczenie sterydami
- gorączka
- choroby nerek lub wątroby
- rozrusznik serca
- ciąża
- obrzęki
- choroby nowotworowe
- epilepsja