Peeling kawitacyjny – rozwiązanie dla skóry wrażliwej

Cennik

Twarz230 zł
Twarz + szyja + dekolt460 zł
oczyszczanie skóry peeling kawitacyjny Beauty Address

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to doskonały sposób na złuszczanie martwego naskórka dla osób o skórze wrażliwej, naczynkowej czy cerze trądzikowej. Jest to często wybierana metoda na oczyszczanie skóry, leczenie trądziku i poprawę kondycji cery. Oprócz złuszczania naskórka, podczas zabiegu skóra jest dogłębnie oczyszczana i odżywiana.

To, co wyróżnia peeling kawitacyjny pośród innych metod złuszczania naskórka, to działanie na zrogowaciałą warstwę skóry szybkimi zmianami ciśnienia, a także przechodzeniem z fazy ciekłej w gazową, które osiąga się za pomocą wibracji ultradźwiękowej.

Wśród wskazań do wykonania zabiegu znajdują się:

 • cera trądzikowa i problematyczna,
 • nadmierne wydzielanie sebum, cera tłusta,
 • cera zanieczyszczona,
 • widoczne objawy zmęczenia skóry,
 • słabe naczynia krwionośne, pękające naczynka.

Peeling kawitacyjny — kluczowe aspekty zabiegu

Cena/jakość

Zabieg jest bardzo często wybierany przez pacjentów ze względu na swoją wysoką skuteczność. Jest to jeden z najlepszych wyborów do skutecznej redukcji martwego naskórka, a także regeneracji skóry dla osób posiadających cerę wrażliwą i naczynkową.

Komfort

Zabieg peelingu kawitacyjnego jest bezbolesny i nie powoduje uczucia dyskomfortu u pacjentów, dzięki czemu jego wykonanie nie wiąże się ze specjalnym przygotowaniem, a także nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Bezpieczeństwo

Peeling wykonywany jest przez wykwalifikowany personel w gabinecie kosmetycznym. Jest to zabieg bezpieczny, obarczony bardzo niskim ryzykiem wystąpienia efektów ubocznych.

Peeling kawitacyjny okiem eksperta

100%

Czas rekonwalescencji

Peeling kawitacyjny jest zabiegiem, który nie wymaga od pacjenta czasu na rekonwalescencję. Bezpośrednio po wykonaniu zabiegu pacjent może powrócić do swoich codziennych czynności.

80%

Powtarzalność

Aby uzyskać pełne efekty peelingu kawitacyjnego, najlepiej jest wykonać całą serię zabiegów, składającą się z 5 – 10 powtórzeń, w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Zasada działania

11

Oczyszczona skóra

Ważnym elementem peelingu kawitacyjnego jest oczyszczenie twarzy, a także jej delikatne zwilżenie za pomocą toniku. W przypadku peelingu kawitacyjnego skóra przed zabiegiem nie powinna pozostać sucha.

22

Substancje odżywcze

Przed rozpoczęciem zabiegu kosmetolog aplikuje na twarz pacjenta serum bogate w substancje aktywne o działaniu regenerującym, wzmacniającym i stymulującym skórę do wzmożonych procesów odnowy.

33

Ultradźwięki

Działanie ultradźwięków pozwala pozbyć się warstwy martwego naskórka, a także dostarczyć składniki aktywne do głębszych warstw tkanki skórnej.

44

Seria zabiegów

Wykonanie odpowiedniej ilości powtórzeń pozwala na uzyskanie pełnego i długotrwałego efektu.

Jak przebiega peeling kawitacyjny?

1

Konsultacja wstępna

Przed wykonaniem zabiegu niezbędna jest wstępna konsultacja, podczas której specjalista może poznać problemy skórne występujące u pacjenta oraz wykluczyć przeciwwskazania.

2

Przygotowanie skóry

Skóra powinna zostać oczyszczona z makijażu i innych produktów, a także powinna zostać zwilżona za pomocą toniku.

3

Przebieg zabiegu

Peeling kawitacyjny trwa od 30 do 60 minut w zależności od specyfiki konkretnego zabiegu i indywidualnych potrzeb pacjenta.

4

Konsultacja końcowa

Ocena efektów oraz ustalenie terminu ponownego wykonania zabiegu.

Peeling kawitacyjny obszary zabiegowe

Image
Czoło
Broda
Image
Ramiona

Najczęściej zadawane pytania

 • Kiedy najlepiej wykonywać peeling kawitacyjny?

  Najlepiej wykonywać zabiegi od jesieni do wiosny, aby unikać peelingów w czasie dużej ekspozycji na słońce.

 • Jak często można wykonywać zabieg?

  Peeling można wykonywać raz na dwa tygodnie.

 • Czy mogą wystąpić jakieś efekty niepożądane?

  W przypadku cery wrażliwej mogą wystąpić delikatne podrażnienia i zaczerwienienia skóry, które powinny samoistnie ustąpić po kilku godzinach od wykonania zabiegu.

Przeciwwskazania

 • ciąża i laktacja,
 • zaburzenia pracy tarczycy,
 • zakażenia skóry,
 • implanty oraz inne metalowe elementy,
 • rozrusznik serca,
 • nowotwory.