Klinika kosmetologii Warszawa » Przygotowanie pośladków na lato z termoliftingiem NIR
usuwanie cellulitu Beauty Address

Przygotowanie pośladków na lato z termoliftingiem NIR

Termolifting NIR należy do tych zabiegów, które idealnie łączą brak bólu z dużą skutecznością. Kiedy warto go wykonywać, by zobaczyć realną różnicę jeszcze przed latem? I ile zabiegów potrzeba, by zrobić później wrażenie na plaży?

usuwanie cellulitu Beauty AddressPośród zabiegów, które poleca się na ujędrnienie ciała przed urlopem, najczęściej mówi się o laserze, masażach i lipolizie. Masaże są najmniej inwazyjne, ale też przynoszą najmniej zauważalny efekt. Zwykle potrzeba dużej regularności i specjalnych technik, by skóra rzeczywiście stała się gładsza. Z kolei lipoliza wymaga już pewnej rekonwalescencji, więc nie można się na nią spontanicznie umówić przed urlopem. Najbardziej uniwersalny jest zabieg laserem, taki jak termolifting NIR.

Na czym polega NIR – termolifting na pośladki?

Metody laserowe pozwalają przekierować wiązkę światła podczerwonego w głąb skóry. Tam wpływają na obkurczenie włókien kolagenowych i pobudzenie tkanek do produkcji nowego kolagenu. Dzięki temu można:

  • podnieść owal twarzy i opadające policzki
  • wygładzić brzuch
  • poprawić wygląd ud
  • podnieść pośladki.

Efekty są widoczne już w kilka dni po pierwszym zabiegu. Potęgują się jednak z czasem, a najlepszy rezultat zapewnia seria zabiegów. Dodatkowo na efekt można wpływać, regulując długość strumienia laserowego. To dlatego Alma Harmony NIR powinien obsługiwać doświadczony personel. W Beauty Address wszystkie aspekty zabiegu można omówić w czasie konsultacji wstępnej. Pamiętaj, że niefachowy personel może nawet zrobić krzywdę pacjentowi. Przykładowo laser na opadający owal twarzy może przynieść odwrotny skutek, gdy zbyt rozgrzana wiązka jeszcze rozpuści komórki tłuszczowe znajdujące się po skórą szyi i brody.

Alma Laser NIR a inne metody liftingu

Na rynku dostępnych jest więcej metod liftingu. Warto korzystać tylko ze sprawdzonych przyrządów laserowych, bo od tego zależy efekt i bezpieczeństwo zabiegu. Obecnie z dostępnych na rynku metod najlepsze opinie ma:

  • Alma Laser NIR
  • Nici liftingujące PDO – na twarz i ciało
  • Laser Alma Harmony XL – przy problemach takich jak przebarwienia i zmarszczki.

Z tych metod Termolifting NIR sprawdza się szczególnie, gdy głównym problemem jest wiotczenie. Zabieg trwa dość krótko i może być wykonywany również prewencyjnie. Do gabinetów zgłaszają się już osoby ok. 25-letnie, które decydują się na pierwszą sesję, by w przyszłości dłużej zachować jędrną skórę.

Opinie o Termoliftingu NIR

Plusem termoliftingu NIR jest to, że można wykonać go właściwie o każdej porze roku i nie wymaga rekonwalescencji. Tym góruje nad metodami takimi jak skalpel, gdzie po zabiegu trzeba unikać słońca i kilka tygodni nosić opaski uciskowe. Termolifting NIR w opinii lekarzy z Beauty Address można wykonywać już na dwa tygodnie przed urlopem, jeśli zmiany nie są zbyt mocno zauważalne i chodzi raczej o to, by zapobiec wiotczeniu skóry w przyszłości. Jeśli natomiast chodzi Ci o to, by lepiej wyglądać już tego lata, lepiej wybierz serię zabiegów Alma Harmony NIR w odstępie kilku tygodni. Zakładając cztery zabiegi przed sezonem urlopowym, lepiej wówczas zacząć umawiać się na termolifting NIR w lutym czy kwietniu, by efekty całej serii zdążyły być w pełni widoczne.

Zainteresował Cię oferowany przez nas zabieg Alma Harmony NIR? Jeśli masz dodatkowe pytania na temat wyszczuplania przed urlopem, to daj znać.

Umów się po przez Booksy
Umów się przez Moment
Call Now Button